Obserwuj nas na

Końskie

Podziękowania dla policjantów z Końskich. Pomogli rannego mężczyznę szybko dowieźć do szpitala

Avatar photo

Dodano

Do Komendy Powiatowej Policji w Końskich wpłynęły pisemne podziękowania od mieszkanki regionu, która chciała w ten sposób wyrazić wdzięczność funkcjonariuszom za pomoc udzieloną jej ojcu. Mężczyzna z poważnym urazem ręki był transportowany prywatnym samochodem do szpitala i potrzebował pilnego wsparcia w bezpiecznym dotarciu do placówki medycznej.

Jak opisała autorka listu, policjanci z grupy Speed koneckiej drogówki nie tylko sprawnie zareagowali, ale również wykazali się spokojem i profesjonalizmem. Dzięki ich zaangażowaniu przejazd w trudnych warunkach drogowych przebiegł bezpiecznie i bez zbędnej zwłoki.

Kobieta podkreśliła w swoim piśmie, że postawa mundurowych była pełna empatii i zrozumienia. Zaznaczyła, że w tej sytuacji liczyło się nie tylko działanie zgodne z procedurami, ale także ludzkie wsparcie, które – jak napisała – miało dla niej ogromne znaczenie.

Jak mówią mundurowi policjanci każdego dnia podejmują interwencje wymagające szybkich decyzji i zdecydowanych działań. Największą satysfakcję przynoszą jednak te, które realnie przekładają się na ochronę zdrowia i życia mieszkańców.

Continue Reading
Reklama

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *