Obserwuj nas na

Końskie

Policjant po służbie ujął złodzieja w Końskich

Avatar photo

Dodano

Kierownik Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Wydziału Prewencji Komendy Powiatowej Policji w Końskich asp. Radosław Kwiecień udowodnił, że zawód policjanta wymaga stałej czujności. W czasie wolnym do służby, w jednym ze sklepów zauważył znanego mu z licznych kradzieży 24-latka,który również tym razem próbował dokonać kradzieży sklepowej.

Dziś rano asp. Radosław Kwiecień Kierownik Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Wydziału Prewencji koneckiej jednostki, będąc przed służbą, wszedł do jednego ze sklepów spożywczych na terenie miasta, gdzie zwrócił uwagę na znanego mu z licznych kradzieży 24-latka. Jak się chwilę później okazało, mężczyzna ten również i tym razem próbował opuścić sklep, nie płacąc za produkty spożywcze i alkoholowe, po które przyszedł. Podczas próby wyjścia ze sklepu ze skradzionymi produktami, został ujęty przez  policjanta. Następnie na miejscu zjawił się patrol, który wykonał dalsze czynności ze złodziejem. Wartość skradzionego mienia oszacowana została na kwotę blisko 270 złotych. Produkty zostały odzyskane i wróciły do sklepu. Wobec mężczyzny został sporządzony wniosek o ukaranie do sądu.

Aspirant Radosław Kwiecień udowodnił, że służba w policji wymaga stałej czujności, gdyż policjantem jest się 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, a zdecydowana i szybka reakcja może skutecznie zapobiec łamaniu prawa.

Opr. MP

Źródło: KPP w Końskich

Continue Reading
Reklama

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *