Obserwuj nas na

Końskie

Zmiana na stanowisku szefa koneckiej policji (zdjęcia)

Dodano

Dziś w sali konferencyjnej koneckiej komendy policji odbyła się uroczystość zdania stanowiska Komendanta Powiatowego Policji w Końskich oraz powierzenia obowiązków nowemu szefowi koneckich stróżów prawa. W obecności Komendanta Wojewódzkiego Policji w Kielcach nadinsp. Pawła Dzierżaka, ze sztandarem jednostki pożegnał się insp. dr Waldemar Cisowski. Od dziś obowiązki Komendanta Powiatowego Policji w Końskich pełnił będzie mł. insp. Rafał Zieliński.

Punktualnie o godzinie 12 w sali konferencyjnej koneckiej jednostki policji zebrali się przedstawiciele władz samorządowych, policjanci i pracownicy służby cywilnej. W obecności Komendanta Wojewódzkiego Policji w Kielcach nadinsp. Pawła Dzierżaka, stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Końskich uroczyście zdał insp. dr Waldemar Cisowski. Obowiązki szefa koneckich policjantów Komendant Wojewódzki pełnił będzie mł. insp. Rafał Zieliński, który uprzednio pełnił funkcję Pierwszego Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Jędrzejowie.

Inspektor dr Waldemar Cisowski, po 27-latach służby, odszedł na emeryturę. Zarządzenie konecką jednostką rozpoczął w 2010 roku, jako I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Końskich. Przed objęciem tego stanowiska pełnił służbę jako I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Kielcach. Następnie w 2012r. został mianowany na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Końskich. Z jednostką w Końskich insp. dr Waldemar Ciskowski związany był przeszło 10 lat. Przez ten czas dał się poznać jako doświadczony przełożony, dla którego zawsze na pierwszym miejscu był obywatel. W swojej wieloletniej karierze zawodowej otrzymał szereg medali i odznaczeń. Do najważniejszych można zaliczyć złote i brązowe odznaczenie dla zasłużonego policjanta, czy też srebrny medal za długoletnią służbę. Funkcjonariusze i pracownicy cywilni, którymi Komendant kierował przez ten czas, dziękują za współpracę i życzą dalszych sukcesów i realizacji zamierzonych sobie celów.

MP / KPP

Continue Reading
Reklama

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama
Reklama

Copyright © 2020 Spotted Media.