Obserwuj nas na

Radoszyce

Zatrzymanie w gminie Radoszyce. Policja zabezpieczyła narkotyki [zdjęcia]

Avatar photo

Dodano

Policjanci z Komisariatu Policji w Radoszycach, wspólnie z funkcjonariuszami Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Końskich, zatrzymali 46-letniego mieszkańca gminy Radoszyce.

Podczas przeszukania jednego z domów funkcjonariusze zabezpieczyli około 300 gramów amfetaminy, ponad 50 gramów suszu konopi innych niż włókniste oraz ponad 50 gramów haszyszu. Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków oraz udzielania ich innym osobom.

Decyzją sądu 46-latek został tymczasowo aresztowany na dwa miesiące. Za zarzucane czyny grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Continue Reading
Reklama

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *