Obserwuj nas na

Ożarów

Sprawcy usiłowania kradzieży zatrzymani

Dodano

Kryminalni z Komisariatu Policji w Ożarowie ustalili i zatrzymali czterech sprawców usiłowania kradzieży artykułów alkoholowych, chemicznych i kosmetycznych z jednego z supermarketów na ternie miasta. Okazali się nimi mieszkańcy Ostrowca Świętokrzyskiego. Grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Rzecz działa się w drugim tygodniu września. O tym, że grupa mężczyzn usiłuje wywieźć ze sklepu towar za niemal 1600 zł powiadomili policję jego pracownicy. W chwili, gdy zostali nakryci na tym procederze porzucili koszyk z „zakupami” i oddalili się z miejsca zdarzenia. Czynności zrealizowane przez kryminalnych z Ożarowa doprowadziły do wytypowania i zatrzymania niesfornych „klientów”. Okazali się nimi 43-latek, 21-latek, 19-latek i 17-latek. Wszyscy to mieszkańcy Ostrowca Świętokrzyskiego. W miniony piątek usłyszeli zarzuty.

Prokurator Prokuratury Rejonowej w Opatowie zastosował wobec mężczyzn poręczenie majątkowe i dozór policji. O ich losie zdecyduje teraz Sąd. Grozi im kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Opr. KCW
Źródło: KPP Opatów

Continue Reading
Reklama

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Copyright © 2020 Spotted: Media