Obserwuj nas na

Bałtów

#OtwieraMY. Szwajcaria Bałtowska wznawia działalność

Dodano

Stok narciarski oraz lodowisko w formule zajęć sportowo-edukacyjnych otwiera Szwajcaria Bałtowska mimo obowiązującego lockdownu informuje Radio Ostrowiec. Pierwsze zajęcia mają odbyć się już w piątek.

Szwajcaria Bałtowska wydał w tej sprawie oświadczenie:

“W związku ze sprzyjającą aurą i dużym zainteresowaniem klientów postanowiliśmy poszukać rozwiązania zgodnego z prawem umożliwiającego zorganizowanie aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Mając świadomość, że ruch i aktywność fizyczna jest niezbędna do utrzymania kondycji psycho – fizycznej, firma Sabat Tour podjęła decyzję o organizacji edukacyjnych zajęć sportowych na łyżwach, nartach i snowboardzie. Wszelka aktywność na świeżym powietrzu sprzyja zdrowiu rozumianemu jako dobrostan psychiczny i fizyczny i wzmacnia nasz układ odpornościowy, co dziś jest szczególnie istotne. Zarówno obsługa jak i uczestnicy zajęć zobowiązani są do przestrzegania wytycznych sanitarnych zgodnie z zasadą DDM – dystans, dezynfekcja, maseczka.

W całej Polsce można zaobserwować wzmożoną aktywność ruchową i chęć przebywania na świeżym powietrzu ze względu na sprzyjające warunki pogodowe. Dlatego jesteśmy przekonani, że prowadzone zajęcia edukacyjne w formie zorganizowanej pozwolą chętnym na bezpieczne korzystanie z uroków zimy.

Nie bez znaczenia jest również fakt, iż kolejne dni nieprowadzenia działalności gospodarczej stawiają nas wobec konieczności zwalniania pracowników i braku możliwości regulowania zobowiązań finansowych, co w konsekwencji doprowadzić może do naszej upadłości i wielu innych podmiotów gospodarczych. W skali makroekonomicznej przyczyni się to do wzrostu bezrobocia i zmniejszenia wpływów do budżetu państwa.

Nie łamiemy prawa. Dbamy o zdrowie Polaków”.

Pierwsze zajęcia mają odbyć się na lodowisku już w piątek. W sobotę ruszą lekcje narciarstwa i snowboardu slalomem, uruchomiony zostanie również wyciąg orczykowy natomiast kolej krzesełkowa ma zostać uruchomiona w niedzielę.

radio ostrowiec / wł.

Continue Reading
Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama

Copyright © 2020 Spotted: Media