Obserwuj nas na

Kunów

Czołowe zderzenie i dachowanie w Rudce. Dwie osoby trafiły do szpitala [zdjęcia]

Avatar photo

Dodano

Zdjęcia: Ratownictwo Powiatu Ostrowieckiego

Groźny wypadek na drodze krajowej nr 9 w miejscowości Rudka (gmina Kunów). W środowy wieczór, 15 kwietnia, doszło tam do czołowego zderzenia dwóch samochodów osobowych, w wyniku którego jeden z nich dachował. Dwie osoby wymagały hospitalizacji.

Do zdarzenia doszło na trasie łączącej Ostrowiec Świętokrzyski z Radomiem. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, 25-letni kierowca fiata z niewyjaśnionych przyczyn nagle zjechał na przeciwległy pas ruchu. Tam zderzył się z nadjeżdżającym z naprzeciwka volkswagenem. Siła uderzenia była na tyle duża, że fiat wypadł z drogi i zatrzymał się na dachu.

Łącznie pojazdami podróżowały cztery osoby. Na miejscu pracowały wszystkie służby ratunkowe, w tym załoga pogotowia, która przebadała uczestników zdarzenia. Ostatecznie do szpitala przewieziono 25-letniego sprawcę oraz pasażerkę volkswagena. Funkcjonariusze potwierdzili, że obaj kierowcy byli trzeźwi.

Wypadek spowodował spore utrudnienia na “dziewiątce”. Pas w kierunku Radomia został zablokowany, a policja wprowadziła ruch wahadłowy.

Zdjęcia: Ratownictwo Powiatu Ostrowieckiego

Continue Reading
Reklama

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *