Obserwuj nas na

Ostrowiec Świętokrzyski

15-latek odpowie za zniszczenie kwiatomatu w Ostrowcu Świętokrzyskim

Avatar photo

Dodano

Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich ostrowieckiej komendy ustalili 15-letniego sprawcę wybicia szyby w jednym z automatów kwiatowych znajdujących się na terenie miasta. Nieletni swoim zachowaniem spowodował straty na kwotę blisko 1600 złotych. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje Sąd Rodzinny i Nieletnich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Pod koniec ubiegłego miesiąca do ostrowieckiej komendy zgłosiła się 46-latka, która złożyła zawiadomienie dotyczące uszkodzenia mienia. Jak wynikało z relacji kobiety, nieznany sprawca wybił szybę w jednym z automatów kwiatowych, znajdujących się na terenie Ostrowca Świętokrzyskiego, po czym uciekł. Wartość strat pokrzywdzona wyceniła na kwotę blisko 1600 złotych. Sprawą zajęli się policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich ostrowieckiej komendy. W wyniku podjętych działań wczoraj stróże prawa ustalili sprawcę tego zdarzenia. Okazał się nim 15-letni mieszkaniec miasta. Teraz o dalszym losie nastolatka zadecyduje Sąd Rodzinny i Nieletnich w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Opr. EW

Źródło: KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim

Continue Reading
Reklama

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *