Obserwuj nas na

Ostrowiec Świętokrzyski

41-latek odpowie za posiadanie znacznej ilości narkotyków

Dodano

Wczoraj na wniosek prokuratora Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy wobec 41-letniego mieszkańca miasta. Mężczyzna podejrzany jest o posiadanie blisko pół kg amfetaminy. Ponadto w trakcie przeszukań ostrowieccy kryminalni zabezpieczyli wagę elektroniczną i pieniądze w kwocie 560 złotych należące do 41-latka. Teraz za posiadanie znacznej ilości narkotyków mieszkańcowi Ostrowca Świętokrzyskiego możne grozić kara nawet na 10 lat pozbawienia wolności.

Ostrowieccy kryminalni zajmujący się na co dzień zwalczaniem przestępczości narkotykowej od pewnego czasu mieli podejrzenia, że miejscowy 41-latek może trudnić się nielegalnym procederem narkotykowym. W miniony wtorek stróże prawa postanowili zweryfikować posiadane przez siebie informacje. W trakcie przeszukań pomieszczeń mieszkalnych i gospodarczych należących do 41-latka, ujawnili blisko 0,5 kg białego proszku. Wstępne badania potwierdziły, że była to amfetamina. 41-latek został zatrzymany i trafił do policyjnej celi.

Ponadto stróże prawa zabezpieczyli wagę elektroniczną i pieniądze w kwocie 560 złotych należące do zatrzymanego ostrowczanina.

Zgromadzony w tej sprawie przez śledczych materiał dowodowy pozwolił ostrowieckiej prokuraturze na wystąpienie do sądu z wnioskiem o tymczasowe aresztowanie. Wczoraj Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim zastosował wobec 41-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Opr. EW

Continue Reading
Reklama

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright © 2022 Spotted: Media