Obserwuj nas na

Ostrowiec Świętokrzyski

Aparatura do destylacji w płonącym garażu

Dodano

Ostrowieccy policjanci po akcji gaśniczej w pomieszczeniu gospodarczym na terenie jednego z ostrowieckich osiedli ujawnili aparaturę do destylacji alkoholu oraz pięć beczek z zacierem. Ustawodawca za wyrabianie alkoholu etylowego bez wymaganego wpisu do rejestrów przewiduje karę ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

W minioną środę około godziny 11 dyżurny ostrowieckiej komendy Policji otrzymał zgłoszenie o pożarze zabudowań na terenie jednego z ostrowieckich osiedli. W trakcie oględzin prowadzonych po akcji gaśniczej, w spalonym pomieszczeniu gospodarczym funkcjonariusze ujawnili 5 beczek z zacierem oraz aparaturę do destylacji alkoholu. W trakcie pożaru na szczęście nikt nie ucierpiał, a w związku ze znaleziskiem i na okoliczność całego zajścia został już przesłuchany właściciel lokalu.

Przypominamy, iż ustawodawca za wyrabianie alkoholu etylowego bez wymaganego wpisu do rejestrów przewiduje karę ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku, a w przypadku większych ilości nawet do dwóch lat.

RD / KPP

Continue Reading
Reklama

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Reklama

Copyright © 2022 Spotted: Media