Obserwuj nas na

Ostrowiec Świętokrzyski

Cztery osoby zatrzymane za pobicie i kradzież (zdjęcia)

Dodano

Ostrowieccy kryminalni zatrzymali trzech mężczyzn i kobietę, podejrzanych o dokonanie rozboju na 33-letnim mieszkańcu powiatu kieleckiego. Sprawcy pobili mężczyznę i skradli mu portfel z pieniędzmi w kwocie 2700 złotych, karty płatnicze, dokumenty oraz telefon komórkowy. Zatrzymanym grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w nocy z czwartku na piątek w Ostrowcu Świętokrzyskim. Wtedy to, 33-latek z powiatu kieleckiego rozmawiał z nieznajomą kobietą na jednej z ulic miasta. W pewnym momencie w to samo miejsce podjechał samochód, z którego wysiadło trzech mężczyzn. Podeszli oni do pokrzywdzonego i zaatakowali go. 33–latek został uderzony butelką w głowę oraz kilkukrotnie kopnięty i uderzony. Dodatkowo napastnicy okradli 33-latka.

Łupem sprawców padły pieniądze w kwocie 2700 złotych, karty płatnicze, dokumenty oraz telefon komórkowy. Wszystko na łączną kwotę 3700 złotych. W wyniku skrupulatnych działań podjętych przez funkcjonariuszy z Wydziału Kryminalnego ostrowieckiej komendy, sprawcy zostali zatrzymani. W niedzielę do policyjnego aresztu trafiło trzech mężczyzn w wieku 31, 46 oraz 50 lat, a także 25–letnia kobieta, z którą rozmawiał pokrzywdzony. Wszyscy zatrzymani to mieszkańcy powiatu ostrowieckiego.

Wczoraj cała czwórka usłyszała zarzuty, a dziś zostaną doprowadzeni do sądu. Za popełnione przestępstwo grozi im teraz kara nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

BG / KPP

Continue Reading
Reklama

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Copyright © 2020 Spotted: Media