Obserwuj nas na

Ostrowiec Świętokrzyski

Kryminalni z Ostrowca wkroczyli do akcji. Ponad 50 gramów narkotyków w mieszkaniu 27-latka

Avatar photo

Dodano

Policjanci z Wydziału Kryminalnego ostrowieckiej komendy zatrzymali 27-latka podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Mężczyzna w swoim mieszkaniu posiadał ponad 50 gramów marihuany oraz porcję mefedronu. Za posiadanie znacznych ilości narkotyków, ustawa przewiduje karę do 10 lat pozbawienia wolności.

W piątkowy wieczór kryminalni zapukali do drzwi 27-letniego mieszkańca Ostrowca Świętokrzyskiego. Z ich wcześniejszych informacji wynikało, iż mężczyzna może posiadać narkotyki. Przypuszczenia funkcjonariuszy okazały się trafne. Bowiem w trakcie przeszukania ujawnili ponad 53 gramy suszu roślinnego oraz porcję białego proszku. Wstępnie zabezpieczone substancje zidentyfikowanego zostały jako marihuana i mefedron. 27-latek został zatrzymany i trafił do policyjnej celi. Następnego dnia mężczyzna usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków.

Za to przestępstwo grozi mu teraz kara pozbawienia wolności do lat 10.

Opr. EW

Źródło: KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim

Continue Reading
Reklama

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *