Obserwuj nas na

Ostrowiec Świętokrzyski

Kształcenie zawodowe w Ostrowcu Świętokrzyskim zyska na atrakcyjności

Dodano

Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Ostrowcu Świętokrzyskim realizuje nowy projekt – „Nowe kwalifikacje uczniów i nauczycieli Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Ostrowcu Świętokrzyskim”.

Głównym celem projektu jest rozwój i podniesienie atrakcyjności kształcenia zawodowego prowadzonego przez Samochodówkę. W projekcie weźmie udział 40 uczniów i 3 nauczycieli Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego.

W ramach realizowanego projektu zaplanowano doposażenie pracowni mechaniczno-elektronicznej w sprzęt i materiały dydaktyczne niezbędne do realizacji kształcenia zawodowego. Wszyscy zakwalifikowani uczniowie będą brali udział w kursie języka angielskiego, zostaną też dla nich zorganizowane płatne staże i praktyki zawodowe u pracodawców. Młodzieży CKZiU zaproponowano ponadto bogatą ofertę kursów i szkoleń.

Projekt „Nowe kwalifikacje uczniów i nauczycieli Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Ostrowcu Świętokrzyskim” realizowany będzie w okresie od 2 sierpnia 2021 roku do 30 września 2022 roku na podstawie umowy zawartej z Urzędem Marszałkowskim Województwa Świętokrzyskiego pełniącym rolę Instytucji Zarządzającej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2014-2020. Unijne dofinansowanie projektu wyniesie 452 652,80 zł.

Fot.: Lokalna.TV

Continue Reading
Reklama

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Copyright © 2020 Spotted: Media