Obserwuj nas na

Ostrowiec Świętokrzyski

Mistrzostwa Polski Juniorów i Weteranów w Kulturystyce i Fitness (zdjęcia)

Dodano

W miniony weekend Prezydent Miasta Jarosław Górczyński uroczyście otworzył Mistrzostwa Polski Juniorów i Weteranów w Kulturystyce i Fitness, które odbyły się na hali Widowiskowo-Sportowej przy ul. Świętokrzyskiej. Po raz pierwszy w historii Ostrowca Świętokrzyskiego Polski Związek Kulturystyki, Fitess i Trójboju Siłowego przydzielił organizację tej prestiżowej imprezy klubowi z Ostrowca. W Mistrzostwach wzięło udział 105 zawodników z całej Polski, 26 klubów. Bardzo dobrą formę zaprezentowali podopieczni Klubu Black & White zdobywając 3 miejsce w klasyfikacji drużynowej oraz dużą pulę medali w kategoriach indywidualnych. Klasyfikacja wyglądała następująco: I miejsce w kat. do 7 lat zdobyła Maria Mazurek, II miejsce Nikola Dukielska , W kat. do 8 lat brązowy medal trafił do Blanki Lach, a 4 miejsce Lenie Kalicie. W kat. do 9 lat srebro wywalczyła Nadia Żmuda, W kat. do 10 lat Wicemistrzynią Polski została Emilia Wojtas. W grupie do 11 lat Blanka Walczyk sięgnęła po złoto, srebro trafiło do Liwii Delegiewicz

Jak podkreślają uczestnicy tej sportowej imprezy wydarzenie zostało zorganizowane na bardzo wysokim poziomie, profesjonalnie i wzorowo, co dodatkowo napawa radością i doskonale promuje Ostrowiec Świętokrzyski jako ważny ośrodek sportu na mapie Polski.

Organizacja Mistrzostw zbiegła się z Jubileuszem 25- lecia działalności Klubu Black & White, który może się poszczycić bardzo dużymi osiągnięciami wychowanków na przestrzeni tego ćwierćwiecza. Z tej okazji życzymy Joannie i Grzegorzowi Kępom, założycielom Klubu, dalszych sukcesów w dziedzinie kulturystyki i fitness oraz wielu pomyślności.

AW / UMOŚw.

Continue Reading
Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama
Reklama

Copyright © 2020 Spotted Media.