Obserwuj nas na

Ostrowiec Świętokrzyski

Odpowie za przełożenie tablic rejestracyjnych z innego auta

Dodano

Niemałe kłopoty czekają 52-latka, którego policjanci z ostrowieckiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej. Mężczyzna był trzeźwy, jednakże mundurowi podczas kontroli ujawnili szereg nieprawidłowości, w tym, że przełożył on tablice rejestracyjne z innego pojazdu. Przypominamy, że od 1 października 2023 roku taki czyn traktowany jest jako przestępstwo i grozi za niego kara do 5 lat pozbawienia wolności.

W miniony piątek, kilka minut po godzinie 11.00, na ul. Zagłoby w Ostrowcu Świętokrzyskim policjanci z miejscowej drogówki zatrzymali do kontroli kierującego pojazdem marki Volkswagen. Podczas prowadzonych czynności mundurowi nie mieli zastrzeżeń co do stanu trzeźwości prowadzącego auto, natomiast te pojawiły się podczas kontroli pojazdu. Okazało się, że bus miał zamontowane tablice rejestracyjne od innego samochodu, a ten którym poruszał się 52-latek, nie był zarejestrowany oraz nie posiadał obowiązkowego ubezpieczenia.

Na miejscu funkcjonariusze przeprowadzili szereg niezbędnych czynności procesowych, a cała sprawa zostanie teraz skierowana do sądu. Ostrowczanin w rozmowie z policjantami przyznał się, że zamontował do auta tablice rejestracyjne od innego pojazdu, które kiedyś znalazł, gdyż chciał pojechać do urzędu i odebrać prawidłowe.

Continue Reading
Reklama

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright © 2022 Spotted: Media