Obserwuj nas na

Ostrowiec Świętokrzyski

Podziękowania dla ostrowieckich nauczycieli (zdjęcia)

Dodano

W Ostrowieckim Browarze Kultury odbyła się uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W związku z panującą pandemią COVID – 19 podzielona została na dwie tury.

Prezydent Miasta Jarosław Górczyński podziękował przybyłym dyrektorom oraz wskazanym przez nich wyróżniającym się nauczycielom, którzy w minionym roku w sposób szczególny angażowali się w edukację młodych ostrowczan. Podkreślił również, że jako gmina nadal będziemy kładli nacisk na wprowadzanie nowych rozwiązań, które mogą w przyszłości pozwolić na bardziej efektywne nauczanie.

Uroczystość stała się również doskonałą okazją do złożenia podziękowań dla trzech zasłużonych dla ostrowieckiej oświaty osób. Okolicznościowy grawerton ze słowami uznania i podziękowaniami otrzymał z rąk prezydenta miasta Józef Tyburczy, który w ciągu minionych 25 lat współtworzył markę ostrowieckiej Wyższej Szkoły Biznesu i Przedsiębiorczości, a wcześniej pracował na stanowisku naczelnika wydziału edukacji. Dwie szklane pamiątkowe statuetki trafiły natomiast do emerytowanych już dyrektorek szkół podstawowych – Jadwigi Dadii, która jeszcze do niedawna kierowała PSP nr 1 oraz do Rozalii Machnickiej zarządzającej przez lata PSP nr 7.

JŁ / UMOŚw.

Continue Reading
Reklama

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama
Reklama

Copyright © 2020 Spotted Media.