Obserwuj nas na

Ostrowiec Świętokrzyski

Skok na elektronikę w Ostrowcu. 46-latek odpowie za kradzież w warunkach recydywy

Avatar photo

Dodano

Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich ostrowieckiej komendy rozliczyli 46-latka za dokonaną kradzież. Jak ustalili stróże prawa mieszkaniec Radomia na początku sierpnia zeszłego roku odwiedził na terenie Ostrowca Świętokrzyskim jeden z sieciowych sklepów ze sprzętem elektronicznym. Łupem nieuczciwego klienta padły słuchawki bezprzewodowe o wartości blisko 2000 złotych. Wczoraj 46-latek usłyszał zarzuty kradzieży, do której się przyznał. W związku z tym, że działał on w warunkach recydywy grozi mu teraz wyższy wymiar kary.

Wczoraj policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich ostrowieckiej postanowili zweryfikować posiadane informacje na temat 46-letniego mieszkańca Radomia. Jak ustalili stróże prawa mężczyzna na początku sierpnia zeszłego roku dokonał kradzieży słuchawek bezprzewodowych. Do zdarzenia doszło w jednym z sieciowych sklepów ze sprzętem elektronicznym na terenie Ostrowca Świętokrzyskiego. Wartość strat pokrzywdzony wycenił na kwotę blisko 2000 złotych. Dzięki skrupulatnej pracy stróżów prawa nieuczciwy klient usłyszał zarzut kradzieży, do której się przyznał. W związku z tym, że działał on w warunkach recydywy grozi mu teraz wyższy wymiar kary.

Za przestępstwo kradzieży kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności do 5 lat.

Opr. EW

Źródło: KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim

Continue Reading
Reklama

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *