Obserwuj nas na

Ostrowiec Świętokrzyski

Zatrzymana za posiadanie i uprawę narkotyków

Dodano

W miniony wtorek policjanci z Wydziału Kryminalnego ostrowieckiej komendy zatrzymali 45-letnią mieszkankę miasta za posiadanie znacznej ilości narkotyków oraz uprawę konopi indyjskich. Funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 45 gramów amfetaminy oraz blisko 15 gramów marihuany. Za to przestępstwo ustawodawca przewidział karę do 10 lat pozbawienia wolności.

Od pewnego czasu policjanci z wydziału kryminalnego ostrowieckiej komendy przyglądali się 45-latce. Funkcjonariusze podejrzewali, że może mieć ona związek z narkotykowym procederem. W związku z powyższym w miniony wtorek stróże prawa odwiedzili jej mieszkanie. W trakcie prowadzonych czynności kryminalni zabezpieczyli ponad 45 gramów białego proszku oraz susz roślinny o wadze blisko 15 gramów. Wstępne badania wskazują na amfetaminę i marihuanę.

W mieszkaniu były też dwie nielegalne rośliny. Ostrowczanka trafiła do policyjnej celi. Wczoraj kobieta usłyszała zarzuty uprawy i posiadania znacznej ilości narkotyków. Za takie przestępstwa grozi jej teraz nawet do 10 lat więzienia.

EW / KPP

Continue Reading
Reklama

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama

Copyright © 2020 Spotted: Media