Obserwuj nas na

Pińczów

38-latka i 23-latek z narkotykowymi zarzutami

Dodano

W minionym tygodniu pińczowscy policjanci zatrzymali dwie osoby podejrzane o przestępstwa narkotykowe. 38-latka usłyszała zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających i udzielania ich innej osobie. Natomiast 23-latek odpowie za posiadanie środków psychotropowych. Mężczyźnie grozi do 3 lat pozbawienia wolności, a kobiecie nawet 10 lat za kratkami.

Pińczowscy kryminalni trafili na trop, który doprowadził ich do osób związanych z narkotykowym procederem. Podczas przeszukań miejscach ich zamieszkania podejrzenia funkcjonariuszy się potwierdziły. Na ternie posesji oraz w domu zamieszkiwanym przez 38-latkę z gminy Kije, znaleźli kilka szklanych słoików, w których znajdował się susz roślinny i brązowa substancja. Wstępne sprawdzenie wykazało, że był to haszysz i marihuana. Dodatkowo w samochodzie użytkowanym przez 23-latka było jeszcze kilka kolejnych porcji haszyszu.

Oboje zostali zatrzymani. Podczas dalszych czynności kobieta przyznała się do posiadania ponad 62 gramów marihuany i ponad 86 gramów haszyszu. Przyznała też, że tej ostatniej substancji udzieliła młodszemu koledze, do którego należało kilka porcji haszyszu. Prokurator wobec obojga zastosował środki zapobiegawcze w postaci dozoru Policji i zakazu opuszczania kraju. 38-latka usłyszała bowiem zarzut posiadania znacznej ilości narkotyku za co grozi nawet do 10 lat pozbawienia wolności. 23-latek z kolei może spędzić za kratami 3 lata.

DS / KPP

Continue Reading
Reklama

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright © 2022 Spotted: Media