Obserwuj nas na

Pińczów

Chuligan zaraz po zniszczeniu miejskiego mienia trafił do policyjnego aresztu

Dodano

Podczas długiego weekendu pińczowscy policjanci zatrzymali 18-letniego chuligana, który bez powodu dewastował miejskie kosze na śmieci. Próbował też zniszczyć kamerę monitoringu wizyjnego. Grozi mu teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Całkiem niedawno centrum Pińczowa zostało wyposażone w monitoring wizyjny. Kamery m.in. obserwują park miejski znajdujący się w centrum miasta, a stały podgląd na monitoring ma dyżurny Policji. To właśnie dzięki niemu w miniony czwartek policjanci zatrzymali nietrzeźwego 18-latka, który zupełnie bez powodu niszczył kosze na śmieci. Dyżurny poprzez kamery zaobserwował w parku dwóch młodych ludzi, z których jeden kopał kosze usiłując je zrzucić z mocowań. Próbował też uszkodzić nagrywającą go kamerę, ta jednak nie uległa jego sile. Łącznie dewastacji uległo aż 5 koszy na śmieci, a ich wartość oszacowano na kwotę 3500 zł.

Krnąbrny młodzieniec trafił do policyjnego pomieszczenia dla osób zatrzymanych. Po wytrzeźwieniu przyznał się do swojego zachowania, ale nie potrafił go wytłumaczyć niczym innym, jak tylko upojeniem alkoholowym. Za zniszczenie mienia grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności oraz obowiązek naprawienia szkody.

Opr. D.S

Continue Reading
Reklama

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Reklama

Copyright © 2022 Spotted: Media