Obserwuj nas na

Pińczów

Czyn chuligański z narkotykami w tle

Dodano

W nocy z soboty na niedzielę pińczowscy policjanci zatrzymali 26-latka, podejrzanego o uszkodzenie elementów karoserii zaparkowanego auta. W trakcie czynności okazało się, że mężczyzna ma przy sobie środki odurzające. Za uszkodzenie samochodu i posiadanie narkotyków grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

W miniony weekend w środku nocy z soboty na niedzielę mundurowi z Pińczowa otrzymali zgłoszenie dotyczące mężczyzny, który kopie w karoserię zaparkowanego samochodu. Osoba zgłaszająca podała przy tym dokładny rysopis wandala, dzięki czemu po przybyciu na miejsce policjanci szybki ustalili sprawcę, który na widok patrolu zaczął uciekać. Zaraz po zatrzymaniu przyznawał, że niszczył samochód. Nie potrafił jednak logicznie wytłumaczyć swoich czynów. Po sprawdzeniu stanu trzeźwości okazało się, że miał ponad 1,7 promila alkoholu w organizmie. Co ciekawe w kieszeni jego kurtki policjanci znaleźli też porcję marihuana. Kolejne ilości tego samego suszu oraz urządzenia do jego palenia mundurowi znaleźli w jego mieszkaniu.

Pińczowianin został zatrzymany do wytrzeźwienia. Następnego dnia przyznał się do posiadania substancji odurzającej, ale nie wniósł zupełnie nic nowego do postepowania w sprawie o zniszczenie pojazdu. Tłumaczył bowiem, że z uwagi na upojenie alkoholowe niczego nie pamiętał. Za czyny popełnione w sobotnią noc grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

DS / KPP

Continue Reading
Reklama

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright © 2022 Spotted: Media