Obserwuj nas na

Pińczów

Finansowe wsparcie na utylizację azbestu w Gminie Pińczów

Avatar photo

Dodano

52 tysiące 500 złotych – tyle wynosi dotacja, jaką otrzymała Gmina Pińczów. Środki będą przeznaczone na dofinansowanie zadania p.n. “Odbiór, transport i utylizacja azbestu i wyrobów zawierających azbest, z terenu Miasta i Gminy Pińczów w 2026 roku, realizowanym w gospodarstwach rolnych”.

Dotację, na wniosek Gminy Pińczów, przyznał Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach, reprezentowany przez prezesa Jacka Skórskiego. Po stronie beneficjenta umowę podpisała Beata Kita pełniącą funkcję Burmistrza Miasta i Gminy Pińczów, przy kontrasygnacie skarbnik Mirosławy Wiśniewskiej. 

Continue Reading
Reklama

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *