Obserwuj nas na

Pińczów

Kolizja, auto na skarpie i nietrzeźwy kierowca

Dodano

W nocy z soboty na niedzielę pińczowscy policjanci zatrzymali 32-letniego mężczyznę, który będąc pod wpływem alkoholu spowodował kolizję drogową. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności i zakaz prowadzenia pojazdów, a za spowodowanie kolizji dodatkowa grzywna.

Tuż przed północą, w noc z soboty na niedzielę dyżurny pińczowskiej jednostki Policji otrzymał zgłoszenie o kolizji na jednej z ulic miasta. Na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że kierowca Forda wyprzedzając Renualt uderzył w jego lewy bok, a następnie wjechał w przydrożną skarpę ziemną. Na szczęście nikomu nic się nie stało. Niestety okazało się, że 32-letni kierowca Forda w chwili kontroli był pod silnym wpływem alkoholu. Urządzenie pomiarowe wskazało, że w jego organizmie było 2,4 promila alkoholu.

Mężczyzna już stracił prawo jazdy. W przypadku potwierdzenia podejrzeń mundurowych, że prowadził auto w stanie nietrzeźwości grożą mu jednak znacznie poważniejsze kary, bo do 2 lat pozbawienia wolności i zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

D.S / KPP

Continue Reading
Reklama

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright © 2022 Spotted: Media