Obserwuj nas na

Pińczów

Niebezpieczne, nocne wyjście

Dodano

Dzisiejszej nocy policjanci poszukiwali w Pińczowie starszej, schorowanej kobiety. Na szczęście po godzinie została odnaleziona i bezpiecznie wróciła do domu.

Tuż przed godziną 2 w nocy pińczowscy policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące oddalenia się z domu 72-letniej kobiety, która cierpi na zaburzenia pamięci. Prawdopodobnie w środku nocy wyszła bez niczyjej wiedzy z domu i oddaliła się w nieznanym kierunku. Mundurowi natychmiast rozpoczęli poszukiwania, które już po godzinie miały swój szczęśliwy finał. Okazało się, że zaginiona kobieta pukała do jednego z mieszkań w Pińczowie. Zaniepokojona mieszkanka jednego z bloków wezwała policjantów, którzy rozpoznali poszukiwaną 72-latkę. W momencie odnalezienia seniorka była zdezorientowana, a także ubrana niewłaściwie do panującej temperatury. Szybko jednak trafiła do domu, gdzie zaopiekował się nią mąż. Wcześniej została też zbadana przez ratowników medycznych.

W trakcie czynności policjanci ustalili, że starsza kobieta podczas swojego wyjścia z domu zgubiła torebkę z dokumentami i lekami. Stróże prawa ponownie rozpoczęli więc poszukiwania, tym razem przede wszystkim za ważnymi lekami. Te udało się znaleźć na jednej z klatek schodowych.

W ten sposób nocna i niebezpieczna eskapada miała swoje szczęśliwe zakończenie.

DS / KPP

Continue Reading
Reklama

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Reklama

Copyright © 2022 Spotted: Media