Obserwuj nas na

Pińczów

Poszukiwany 30-latek zatrzymany

Dodano

W czwartek pińczowscy kryminalni zatrzymali 30-letniego mieszkańca miasta poszukiwanego przez sąd do odbycia kary 5 miesięcy pozbawienia wolności. W trakcie czynności znaleźli przy nim marihuanę. Mężczyźnie grozi więc dodatkowe 3 lata za kratkami.

30-latek, który w marcu br. znieważył policjantów, od października ukrywał się przed organami ścigania, ponieważ za swoje czyny miał trafić na 5 miesięcy do zakładu karnego. Wczoraj mężczyzna został namierzony przez kryminalnych. Do zatrzymania doszło na ulicy. Zaraz potem funkcjonariusze przystąpili do przeszukania mężczyzny, przy którym znaleźli dwie porcje suszu roślinnego. Badanie wykryło w nim zawartość związku THC. Następstwem tego znaleziska było podjęcie kolejnych czynności, w tym przeszukania mieszkania. Tam mundurowi znaleźli kolejną ilość marihuany. Łącznie ze znalezionego suszu można było stworzyć od kilku do kilkunastu porcji narkotyku gotowego do zażycia.

Poszukiwany przyznał się do posiadania substancji, którą przy nim znaleziono. Tłumaczył jedynie, że nie wiedział, iż jest to marihuana, której posiadanie jest zabronione. Najbliższe 5 miesięcy spędzi w zakładzie karnym. Jest jednak spora szansa na to, że zostanie tam dłużej, nawet o 3 lata.

DS / KPP

Continue Reading
Reklama

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Copyright © 2020 Spotted: Media