Obserwuj nas na

Pińczów

Ruszają dalsze prace przy ośrodku zdrowia na Grodzisku

Avatar photo

Dodano

Umowa podpisana. Rusza drugi etap prac przy ośrodku zdrowia na Grodzisku
Dziś w siedzibie pińczowskiego SZOZ podpisano umowę na realizację zadania pn. Budowa budynku usługowego –zespół gabinetów medycznych –etap II”.

Dokumenty podpisała dyrektor Samorządowego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Pińczowie Jolanta Morgaś oraz Krzysztof Siepracki, członek Zarządu kieleckiej spółki K&M, która wykona inwestycję.
W ramach zadania firma wykona instalację elektryczną, instalację teletechniczną , instalację co, instalację kanalizacji sanitarnej , instalację wodną, cieplną, wentylację oraz klimatyzację budynku, a także pozostałe prace wewnętrzne. Koszt zadania to 2 miliony 95 tysięcy 238 złotych. Roboty potrwają 12 miesięcy od daty podpisania umowy.

Continue Reading
Reklama

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *