Obserwuj nas na

Pińczów

W środku nocy na ,,podwójnym gazie”

Dodano

Wczoraj w nocy pińczowscy policjanci zatrzymali 36-latkę, która kierowała autem w stanie nietrzeźwości. W trakcie czynności okazało się również, że nie posiada ona uprawnień do kierowania. Za nieodpowiedzialne zachowanie grozi jej teraz do 2 lat pozbawienia wolności oraz wysoka grzywna.

Pińczowscy mundurowi wczorajszej nocy na drodze swojego patrolu zauważyli volkswagena, którego kierujący poruszał się slalomem. Taki styl jazdy musieli zauważyć też inni użytkownicy drogi, gdyż w momencie gdy policjanci zatrzymywali samochód do kontroli, ktoś inny powiadomił dyżurnego jednostki o podejrzenie zachowującym się kierującym niemieckim autem. Wszystko było jasne zaraz po uchyleniu szyby w aucie. Funkcjonariusze od razu wyczuli z jego wnętrza zapach alkoholu. 36-letnia kierująca i jej pasażer byli pod wpływem alkoholu. Kobieta miał w swoim organizmie 2,2 promila alkoholu. W trakcie czynności okazało się również, że nie posiada ona uprawnień do kierowania. Co dziwne pozwolił na to jej pasażer, który jak się okazało jest mężem 36-latki.

Pijane małżeństwo swoją nocną wycieczkę będzie wspominać jako bardzo kosztowne przedsięwzięcie. On bowiem zostanie ukarany za dopuszczenie żony do kierowania bez wymaganych uprawnień i w stanie nietrzeźwości. Ona z kolei może stracić wolność nawet na dwa lata i ponieść wysokie konsekwencje finansowe.

ds / kpp

Continue Reading
Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama
Reklama

Copyright © 2020 Spotted: Media