Koprzywnica
Kolizja w Niedźwicach. Dwa samochody zderzyły się bez osób poszkodowanych
W piątkowe popołudnie w miejscowości Niedźwice w gminie Koprzywnica doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych. Na miejsce przybyły dwa zastępy straży pożarnej – zawodowej i ochotniczej – które zabezpieczyły miejsce zdarzenia i usunęły jego skutki.
Na szczęście w wyniku kolizji nikt nie został ranny, a droga po zakończeniu działań służb została przywrócona do ruchu.


