Obserwuj nas na

Koprzywnica

Kolizja w Niedźwicach. Dwa samochody zderzyły się bez osób poszkodowanych

Avatar photo

Dodano

W piątkowe popołudnie w miejscowości Niedźwice w gminie Koprzywnica doszło do kolizji dwóch samochodów osobowych. Na miejsce przybyły dwa zastępy straży pożarnej – zawodowej i ochotniczej – które zabezpieczyły miejsce zdarzenia i usunęły jego skutki.

Na szczęście w wyniku kolizji nikt nie został ranny, a droga po zakończeniu działań służb została przywrócona do ruchu.

Continue Reading
Reklama

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *