Koprzywnica
Wypadek na hulajnodze elektrycznej w Koprzywnicy. 14-latka trafiła do szpitala
Do niebezpiecznego zdarzenia z udziałem nastolatki doszło we wtorkowy wieczór, 2 czerwca, na terenie Koprzywnicy w powiecie sandomierskim. Służby ratunkowe interweniowały po godzinie 20:30.
Jak wynika z oficjalnych informacji przekazanych przez Zespół Prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach, 14-letnia dziewczyna poruszała się na hulajnodze elektrycznej. W pewnym momencie nastolatka straciła panowanie nad jednośladem, co doprowadziło do jej groźnego upadku na ziemię.
Z powodu obrażeń odniesionych w wyniku tego zdarzenia, 14-latka została natychmiast przetransportowana przez zespół ratownictwa medycznego do szpitala. Na miejscu policjanci prowadzili czynności mające na celu ustalenie dokładnych okoliczności i przyczyn tego wypadku.


