Samborzec
Wypadek podczas prac w sadzie. Wywrócił się ciągnik
Do niebezpiecznego zdarzenia doszło dzisiaj (20 maja) przed południem w miejscowości Strączków (gmina Samborzec). Podczas prac w sadzie owocowym wypadkowi uległ 36-letni traktorzysta.
Jak informuje asp. Iwona Paluch, oficer prasowy KPP w Sandomierzu, zgłoszenie służby otrzymały około godziny 9:40. Kierujący ciągnikiem rolniczym na zboczu niewielkiego wzniesienia stracił panowanie nad pojazdem. W efekcie maszyna wywróciła się na bok.
Na szczęście skończyło się głównie na strachu – 36-latek zdołał opuścić kabinę o własnych siłach. Badanie alkomatem wykazało, że był trzeźwy. Na miejscu wciąż pracują policjanci, którzy ustalają dokładne przyczyny i przebieg tego zdarzenia.
fot. policja


