Obserwuj nas na

Samborzec

Wypadek podczas prac w sadzie. Wywrócił się ciągnik

Avatar photo

Dodano

Do niebezpiecznego zdarzenia doszło dzisiaj (20 maja) przed południem w miejscowości Strączków (gmina Samborzec). Podczas prac w sadzie owocowym wypadkowi uległ 36-letni traktorzysta.

Jak informuje asp. Iwona Paluch, oficer prasowy KPP w Sandomierzu, zgłoszenie służby otrzymały około godziny 9:40. Kierujący ciągnikiem rolniczym na zboczu niewielkiego wzniesienia stracił panowanie nad pojazdem. W efekcie maszyna wywróciła się na bok.

Na szczęście skończyło się głównie na strachu – 36-latek zdołał opuścić kabinę o własnych siłach. Badanie alkomatem wykazało, że był trzeźwy. Na miejscu wciąż pracują policjanci, którzy ustalają dokładne przyczyny i przebieg tego zdarzenia.

fot. policja

Continue Reading
Reklama

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *