Obserwuj nas na

Sandomierz

Paulina Choszcz z Sandomierza triumfuje na prestiżowych zawodach w Hiszpanii!

Dodano

Zdjęcie: Paulina Choszcz / LKS „Sandomierz”

Paulina Choszcz, reprezentująca Ludowy Klub Sportowy „Sandomierz”, triumfowała na prestiżowych zawodach Arnold Classic w kategorii bikini fitness, które odbyły się w Hiszpanii.

Ten turniej, uważany za jeden z najbardziej renomowanych na świecie, rozgrywany jest od 1989 roku pod patronatem aktora i byłego kulturysty Arnolda Schwarzeneggera.

Prezes LKS „Sandomierz”, Karol Bury, podkreślił, że wygrana w Arnold Classic to marzenie każdego sportowca i ogromny sukces. Choszcz zwyciężyła w kategorii do 172 cm wzrostu.

Według prezesa, bikini fitness ocenia zawodniczki o smukłej sylwetce, dobrze rozwiniętej muskulaturze nóg, pleców, barków i ramion, co łączy atletyzm z kobiecością.

Paulina Choszcz, studentka, dołączyła do klubu rok temu i szybko stała się jego nową gwiazdą.

Continue Reading
Reklama

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.