Obserwuj nas na

Sandomierz

Po raz kolejny w Powiecie Sandomierskim odbędzie się etap cyklu „GRAND PRIX AMATORÓW NA SZOSIE – Rowerem przez Polskę”

Dodano

Na IV etap w cyklu „GRAND PRIX AMATORÓW NA SZOSIE – Rowerem przez Polskę” zapraszamy w świętokrzyskie! Gospodarzem rajdu będzie królewski Sandomierz, z którego wyruszymy na nieco inną rundę niż w minionym roku.

Tak więc na Wyżynie Sandomierskiej spróbujemy nieco Was zaskoczyć – i to pomimo iż zeszłoroczna trasa należała do Waszych ulubionych. Zapewne nie bez powodu, ale na wczesną wiosnę byłaby ciut za długa i chyba zbyt wymagająca. Przygotowaliśmy zatem coś odrobinkę łatwiejszego, równie ciekawego krajobrazowo i wyjątkowo… rowerowego! A jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to wisienką na korbie będzie przejazd pod zamczyskiem Krzyżtopór – i to wcale nie będzie koniec atrakcji.

Natomiast wszystkim zachłannym i nienasyconym BARDZO polecamy wersję podróżniczą.
Przewidujemy wytyczenie 3 tras o różnej długości:
=> Sportowa (PRO, 125km / 1.000m przewyższenia):
www.strava.com/routes/2930240117987900066

=> Podróżnicza (GT, 178km / 1.500m przewyższenia):
www.strava.com/routes/2930251081681917602

=> Rekreacyjna (MINI, 82km / 500m przewyższenia):
www.strava.com/routes/2930254170730601380
[podane dystanse obejmują ok. 3 km rozjazdu z finiszu do bazy rajdu]

Powyższe plany tras mają charakter orientacyjny i mogą jeszcze ulec niewielkim zmianom. Ostateczny przebieg potwierdzamy zawsze w komunikacie mailowym przesyłanym zarejestrowanym uczestnikom na kilka dni przed rajdem.

Zapisy na wszystkie rajdy w edycji 2022 zostały już uruchomione – większość najistotniejszych informacji oraz odnośnik do panelu rejestracyjnego znajdziecie na stronie www.rajdydlafrajdy.pl/zapisy.
Dla pierwszych 50 chętnych przygotowano promocyjne warunki uczestnictwa (decyduje kolejność wniesienia opłaty), a rejestracja kończy się tydzień przed startem, czyli 17 kwietnia.

Strona rajdu: www.rajdydlafrajdy.pl/edycja-2022/swietokrzyskie
Strava: www.strava.com/clubs/287421/group_events/1115392
Szczegóły dotyczące wydarzenia sukcesywnie będą się pojawiać na stronie rajdu i w mediach społecznościowych. O wszystkim organizator będzie informować za pośrednictwem profilu na Facebooku czy Instagramie oraz poprzez klub na Stravie – aby być na bieżąco wystarczy dołączyć, polubić, a przynajmniej obserwować dany profil.

WAŻNE! W cyklu jeździmy napędzani rowerową pasją. Dlatego bez względu na to, czy kręcimy rekreacyjnie, czy z nutą sportowej rywalizacji, to zawsze z poszanowaniem dla Współuczestników, w przyjaznej atmosferze i bez przesadnej „napinki”. Te Rajdy są dla Frajdy!

www.rajdydlafrajdy.pl
www.facebook.com/rajdydlafrajdy
www.instagram.com/rajdy.dla.frajdy
www.strava.com/clubs/rajdydlafrajdy

PS

Continue Reading
Reklama

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Reklama

Copyright © 2022 Spotted: Media