Obserwuj nas na

Sandomierz

Sandomierz: byli funkcjonariusze uhonorowani podczas jubileuszu Straży Miejskiej

Avatar photo

Dodano

Podczas obchodów 35-lecia Straży Miejskiej w Sandomierzu uhonorowano byłych funkcjonariuszy formacji. W wydarzeniu uczestniczyli przedstawiciele władz miasta oraz kierownictwo jednostki.

W trakcie uroczystości podziękowano osobom, które w przeszłości pełniły służbę na rzecz bezpieczeństwa i porządku publicznego. Podkreślono ich wkład w rozwój formacji oraz znaczenie ich pracy dla jej obecnego funkcjonowania.

Źródło: sandomierz.eu

Continue Reading
Reklama

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *