Obserwuj nas na

Sandomierz

Sandomierz walczy o tytuł najlepszego produktu turystycznego 2021 roku. Zagłosuj

Dodano

Trwa 18. edycja konkursu na Najlepszy Produkt Turystyczny – Certyfikaty Polskiej Organizacji Turystycznej 2021. Sandomierz walczy o głosy w kategorii Certyfikat Internautów 2021. Głosowanie trwa do 3 listopada 2021 roku do północy.

Jak głosować?
Wejdź na stronę www.polska.travel.pl
Wybierz grafikę “Sandomierz w pigułce”
Kliknij przycisk “Głosuj”

Atrakcja, która uzyska największą liczbę oddanych głosów zdobędzie Certyfikat Internautów 2021 przyznawany przez Polską Organizację Turystyczną. Produkty turystyczne zgłaszane do głosowania internautów to nowatorskie i interesujące miejsca, obiekty, imprezy, wydarzenia lub przedsięwzięcia atrakcyjne dla turystów, które zapewniają im wysokiej jakości przeżycia i różnego rodzaju doznania.

Certyfikaty Polskiej Organizacji Turystycznej to najważniejsza nagroda w branży. Stanowi ona rekomendację i gwarancję usług na najwyższym poziomie. Podnosi rangę produktu turystycznego, wzmacnia jego pozycję w ofertach dla klientów.

Nagrody w konkursie przyznawane są w 4 kategoriach:

Certyfikat POT
Złoty Certyfikat POT
Certyfikat Internautów
Certyfikat Specjalny

Celem konkursu jest podnoszenie jakości i konkurencyjności oferty turystycznej poprzez kreowanie produktów, które nie tylko wyróżniają się atrakcyjnością turystyczną, ale także są nowatorskie i przyjazne turystom. Co roku kapituła konkursu zwraca szczególną uwagę na dostępność produktu turystycznego oraz wykorzystanie nowoczesnych technologii i innowacji w jego rozwoju.

Urząd Marszałkowski

Continue Reading
Reklama

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Copyright © 2020 Spotted: Media