Obserwuj nas na

Sandomierz

Tymczasowy areszt za udzielanie środków odurzających

Dodano

Najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie 33-letni mieszkaniec Tarnobrzega, który zatrzymany został przez sandomierskich kryminalnych w miniony poniedziałek. Mężczyzna wpadł na parkingu przy jednej z sandomierskich galerii w związku z kradzieżami perfum, posiadaniem znacznej ilości narkotyków oraz ich udzielaniem innym osobom w celu osiągnięcia korzyści majątkowej. Za zarzucane czyny mężczyźnie grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. Razem z 33-latkiem zatrzymane zostały również dwie kobiety.

W ubiegły poniedziałek sandomierscy policjanci weszli w posiadanie informacji, że na terenie jeden
z galerii handlowych w mieście znajduje się mężczyzna i kobieta, którzy w ostatnim czasie dokonywali kradzieży perfum. Bezzwłocznie na miejscu udali się kryminalni, którzy zatrzymali parę rabusiów opuszczających galerię. W toku podjętych czynności policjanci ujawnili przy 33-latku skradzione perfumy. Jednak to nie wszystko. Dzięki dalszym działaniom funkcjonariusze ustalili
i ujawnili pojazd, którym para przyjechała na swoje nikczemne działania. W trakcie jego przeszukania kryminalni ujawnili blisko 95 gramów amfetaminy i 1 gram marihuany. Mężczyzna i kobieta zostali zatrzymani a sprawa kradzieży perfum i posiadania środków odurzających okazała się rozwojowa. Analiza zapisu kamer monitoringu wykazała, że 33-latek i 23 latka działali jeszcze z jedną kobietą. Dalsze czynności doprowadziły do wytypowania i ustalenia miejsca zamieszkania podejrzewanej. „Odwiedziny” i przeszukanie w domu kobiety zaowocowały ujawnieniem porcji narkotyków.

Wszystkie zatrzymane osoby usłyszały zarzuty. Ponadto wobec mężczyzny Sąd Rejonowy
w Sandomierzu zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

MO / KPP

Continue Reading
Reklama

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Reklama

Copyright © 2022 Spotted: Media