Obserwuj nas na

Sandomierz

Wakacyjne spotkania z dziećmi i młodzieżą sandomierskich policjantów (zdjęcia)

Avatar photo

Dodano

Policjanci z sandomierskiej komendy prowadzą działania prewencyjne pod nazwą „Bezpieczne Wakacje”. Celem tej akcji jest zwrócenie szczególnej uwagi dzieci i młodzieży na niebezpieczne sytuacje, z jakimi mogą się spotkać podczas letniego wypoczynku.

Mundurowi przypominają najmłodszym zasady bezpieczeństwa w domu, na placu zabaw oraz w ruchu drogowym. Mówią, jak ważną rolę spełniają elementy odblaskowe podczas poruszania się po drogach. Policjanci szczególną uwagę poświęcają bezpieczeństwu podczas letniego wypoczynku i przekazują, jak bezpiecznie spędzić czas nad wodą lub w górach.

Spotkania te, to również doskonała okazja aby przestrzegać młodych ludzi przed niebezpieczeństwem jaki są dopalacze.

Continue Reading
Reklama

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *