Obserwuj nas na

Sandomierz

Zderzenie ciężarówek na moście w Sandomierzu. Utrudnienia na DK77

Avatar photo

Dodano

We wtorek, 24 lutego, po godzinie 14 na moście w ciągu ulicy Lwowskiej w Sandomierzu doszło do zderzenia dwóch samochodów ciężarowych. W wyniku zdarzenia poszkodowane zostały dwie osoby.

Na miejsce skierowano straż pożarną, zespoły ratownictwa medycznego oraz policję. Kierowcy opuścili pojazdy o własnych siłach i zostali przebadani przez ratowników.

Wypadek spowodował poważne utrudnienia komunikacyjne. Droga krajowa nr 77 na odcinku Sandomierz – Stalowa Wola była całkowicie zablokowana w obu kierunkach. Utrudnienia występowały szczególnie w rejonie skrzyżowania ulic Lwowskiej i Stoczniowej.

Po częściowym udrożnieniu trasy ruch odbywał się wahadłowo pod nadzorem policjantów. Funkcjonariusze prowadzą czynności mające na celu ustalenie dokładnych przyczyn oraz przebiegu zdarzenia.