Obserwuj nas na

Sandomierz

Zderzenie na moście w Sandomierzu. Kobieta kierująca motorowerem trafiła do szpitala

Avatar photo

Dodano

W poniedziałkowe popołudnie, 25 maja, na moście w Sandomierzu doszło do groźnego zdarzenia drogowego w ciągu drogi krajowej nr 77. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu samochodu osobowego z jednośladem.

Z wstępnych ustaleń policji wynika, że 66-letnia kobieta kierująca motorowerem najechała na tył poprzedzającej ją hondy, za której kierownicą siedział 47-latek. W wyniku uderzenia jednoślad się wywrócił, a poszkodowana seniorka została przetransportowana do szpitala na szczegółowe badania i diagnostykę.

Na miejscu zdarzenia interweniowali również strażacy, którzy zabezpieczyli rejon kolizji i uprzątnęli z jezdni rozlane płyny eksploatacyjne.

Continue Reading
Reklama

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *