Obserwuj nas na

Sandomierz

Zwycięzcy CRIME STORY odbierają nagrody (zdjęcia)

Dodano

Dziś zdobywcy najlepszych miejsc w grze dla młodzieży CRIME STORY, która rozgrywała się w Sandomierzu odebrali swoje nagrody. Dla zwycięskich zespołów policjanci przygotowali specjalne vouchery. „Wejściówki” pozwalają uczniom spędzić jeden dzień z życia policjanta. Na młodzież licealną czekały ciekawe zajęcia.

Od momentu, kiedy poznaliśmy laureatów gry CRIME STORY minął niespełna miesiąc. Ci, którzy wykazali się największymi „policyjnymi” umiejętnościami otrzymali specjalne vouchery. Realizując je, uczniowie mogli po części przekonać się, jak może wyglądać służba w Policji.

Z zaproszenia skorzystali dziś uczniowie z Sandomierza, Gorzyc i Opatowa, którzy w zmaganiach okazali się najlepsi.

Na policyjnej strzelnicy zajęcia odbywały się pod czujnym okiem instruktora. Uczniowie mogli zapoznać się z budową wybranych jednostek broni, ich cech charakterystycznych i parametrów. Obserwowali także pokaz strzelania. Na placu apelowym odbywały się zajęcia z doskonalenia taktyki i techniki jazdy samochodem prowadzone przez policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach. W laboratorium kryminalistycznym na uczniów czekała nieco inna technologia i wiedza. Wszyscy mieli możliwość wzięcia udziału w procesie wizualizacji śladów daktyloskopijnych.

MŚ / KPP

Continue Reading
Reklama

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright © 2022 Spotted: Media