Obserwuj nas na


Skarżysko-Kamienna

Jechał ponad 120 km/h w obszarze zabudowanym

Dodano

Policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego skarżyskiej komendy zatrzymali w minioną sobotę prawo jazdy 27-letniemu mieszkańcowi Mazowsza. Mężczyzna pędził autem marki Ssang Yong w obszarze zabudowanym z prędkością 121 km/h. Został ukarany mandatem w wysokości 2500 złotych i „dopisał” 15 punktów karnych do swojego profilu kierowcy.

W sobotę o godzinie 19.30 w Skarżysku – Kościelnym mundurowi ze skarżyskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Ssang Yong. Kierujący w obszarze zabudowanym znacznie przekroczył dozwoloną prędkość. Jechał 121 km/h przy dopuszczalnej prędkości 50km/h. Z uwagi na rażące naruszenie przepisów kodeksu drogowego 27-letniemu mieszkańcowi powiatu lipskiego zatrzymane zostało prawo jazdy na okres 3 miesięcy. Ponadto został ukarany mandatem w wysokości 2500 zł oraz 15 punktami karnymi.

Z prawem jazdy pożegnał się także 65-letni mieszkaniec Skarżyska – Kamiennej. W sobotnie przedpołudnie w Bliżynie prowadził toyotę mając 2,7 promila alkoholu w organizmie. Policjantów zaalarmowali świadkowie, którzy zwrócili uwagę na jadący zygzakiem japoński wóz. Nieodpowiedzialnemu mężczyźnie grozi teraz wysoka grzywna i nawet dwa lata pozbawienia wolności.

JG / KPP

Continue Reading
Reklama

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright © 2022 Spotted: Media