Obserwuj nas na

Skarżysko-Kamienna

Kierował po amfetaminie, z amfetaminą i bez uprawnień

Dodano

Za posiadanie prawdopodobnie amfetaminy, kierowanie pojazdem pod jej działaniem i bez uprawnień odpowie 34-latek ze Skarżyska-Kamiennej. Mężczyzna został zatrzymany w Odrowążku w gminie Bliżyn kiedy prowadził osobowego opla. Był także poszukiwany przez sąd w celu odbycia kary dwóch i pół roku więzienia, gdzie rychło trafi.

W poniedziałek o godzinie 18 skarżyscy kryminalni zajmujący się poszukiwaniami osób zauważyli w Odrowążku w gminie Bliżyn osobowego opla. Policjanci podejrzewali, że może się nim przemieszczać poszukiwany 34-latek. Kiedy zatrzymali auto do kontroli, ich przypuszczenia okazały się słuszne. Za kierownicą siedział znany im skarżyszczanin. Mężczyzna figurował w rejestrze jako osoba, która musi trafić na dwa i pół roku do więzienia za popełnione przestępstwa narkotykowe. Dodatkowo przy lewarku zmiany biegów stróże prawa zauważyli woreczek z porcją białego proszku. Substancja wstępnie została zakwalifikowana jako amfetamina. Kierującego poddano badaniu na zawartość narkotyków w organizmie. Test dał wynik pozytywny na amfetaminę, dlatego pobrano mu krew do dalszych badań. Poszukiwany trafił do celi.

Jeszcze we wtorek 34-latek w przeszłości karany m.in. za rozbój i przestępstwa narkotykowe trafi do placówki penitencjarnej. Wkrótce zapewne ponownie zasiądzie też na sądowej ławie oskarżonych, gdzie zostanie rozliczony za poniedziałkowe zachowanie.

JG / KPP

Continue Reading
Reklama

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Copyright © 2020 Spotted: Media