Obserwuj nas na

Skarżysko-Kamienna

Kolejne pokoleniowe spotkanie na spacerze

Dodano

W czwartkowe południe (7 października) grupa około sześćdziesięciu osób wzięła udział w projekcie „Powiatowy Spacer Pokoleniowy – Z kijkami po powiecie skarżyskim” organizowanym przez Stowarzyszenie „Włącz się” przy wsparciu finansowym Urzędu Marszałkowskiego i Powiatu Skarżyskiego.

Czwartkowy spacer, kolejny już w ramach projektu,  odbył się w Skarżysku-Kamiennej wokół Zalewu Rejów. Uczestnicy spotkali się jednak najpierw przy wspólnym ognisku na terenie Ruin Wielkiego Pieca.

W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele Powiatu Skarżyskiego: wicestarosta Anna Leżańska oraz członkowie zarządu powiatu Katarzyna Bilska i Adam Ciok.

W rozmowie przy poczęstunku podkreślano, jak istotna jest międzypokoleniowa integracja lokalnej społeczności, której tego rodzaju spotkania służą.  Urokliwy krajobraz sprzyjał także wspólnym fotografiom, ognisko zaś zachęcało do śpiewu.

 „Powiatowy Spacer Pokoleniowy – Z kijkami po powiecie skarżyskim” został zorganizowany przez Stowarzyszenie „Włącz się” przy wsparciu Urzędu Marszałkowskiego i Powiatu Skarżyskiego. Miejsce na ognisko udostępniło i przygotowało Muzeum im. Orła Białego.

Organizatorki Monika Pogodzińska i Paulina Pałka dziękują uczestnikom oraz wszystkim, którzy pomogli w organizacji i wsparli wydarzenie.

Continue Reading
Reklama

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Copyright © 2020 Spotted: Media