Skarżysko-Kamienna
Kradzież ekspresów do kawy w jednym z marketów w Skarżysku-Kamiennej
W środę, 27 maja, w jednym z marketów na terenie Skarżyska-Kamiennej doszło do kradzieży.
Jak informuje Zespół Prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach, dwaj nieznani sprawcy zabrali ze sklepu dwa ekspresy do kawy. Wartość skradzionego mienia została oszacowana przez zgłaszającego na kwotę blisko 2400 złotych.
Postępowanie w tej sprawie prowadzą lokalni policjanci, którzy pracują nad ustaleniem tożsamości sprawców.


