Obserwuj nas na

Skarżysko-Kamienna

Muzeum proponuje seans w kinie pod chmurką

Dodano

Zgodnie z historyczną datą – 15 lipca, tyle że 610 lat później, na placu Muzeum im. Orła Białego w Skarżysku-Kamiennej można będzie zobaczyć ekranizację powieści Henryka Sienkiewicza „Krzyżacy”. Seans „Pod Księżycem” rozpocznie się o godz. 21.30. Na wydarzenie będzie można dojechać do Muzeum bezpłatnym autobusem.

Filmowa atrakcja, która nawiąże do przypadającej 60 lat temu premiery filmu w reżyserii Aleksandra Forda, przeznaczona jest głównie dla wypoczywającej na wakacjach młodzieży, ale urok letniego kina na muzealnym placu może podziałać na wielu. Zapewne nie odstraszy ich środek tygodnia, bo historyczna data ma swoje prawa. Warto jednak solidnie przespać poprzednią noc, gdyż film trwa 166 minut.

Miejska Komunikacja Samochodowa podstawi w tym dniu swoje autobusy, które gratis przewiozą uczestników seansu do muzeum na godz. 21.15. Darmowy powrót ok. godz. 00.45, za okazaniem biletu wstępu na seans. Bilet wejściowy dla wszystkich w cenie „ulgowego”, tj. 8 zł. Na placu organizatorzy zapewnią małą gastronomię.

Przedsięwzięciu towarzyszyć mają dodatkowe atrakcje – wkrótce Muzeum Orła Białego przestawi kolejne szczegóły.

Continue Reading
Reklama

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Reklama

Reklama

Copyright © 2019 Spotted Media.