Obserwuj nas na

Skarżysko-Kamienna

Nie mieli maseczek, byli poszukiwani

Dodano

Skarżyscy policjanci codziennie sprawdzają przestrzeganie obostrzeń sanitarnych w placówkach handlowych, sklepach czy na stacjach benzynowych. Osoby niestosujące się do obowiązujących zasad muszą liczyć się z konsekwencjami. Zdarza się również, że legitymowani łamiący zakazy okazują się osobami poszukiwanymi.

Wczoraj w godzinach porannych skarżyscy policjanci natknęli się na dwóch mężczyzn bez maseczek wychodzących ze sklepu jednej ze stacji paliw w Skarżysku- Kamiennej. Osoby te na widok radiowozu zaczęły oddalać się z miejsca, ale natychmiastowy pościg pieszy funkcjonariuszy udaremnił ucieczkę. Zatrzymanymi okazali się mieszkańcami Skarżyska – Kamiennej. Za popełnione wykroczenie zostali ukarani mandatami karnymi. Ponadto wyszło na jaw, że są oni osobami poszukiwanymi. Pierwszy z nich, 32-latek był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Radomiu celem odbycia kary 5 miesięcy pozbawienia wolności oraz celem ustalenia miejsca pobytu przez skarżyską prokuraturę w związku z kradzieżami na terenie miasta. Drugi natomiast to 35-latek będący osobą poszukiwaną między innymi listem gończym przez organy wymiaru sprawiedliwości w Zielonej Górze, gdzie ma spędzić 6 miesięcy w więziennej celi. Lista jego przewinień jest długa.

Osoby zatrzymane nie po raz pierwszy weszły w konflikt z prawem. Oprócz mandatów karnych za brak maseczek, będą musiały kilka miesięcy spędzić w izolacji.

Opr. ASŁ

Źródło: KPP w Skarżysku-Kamiennej

Continue Reading
Reklama

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Reklama

Copyright © 2022 Spotted: Media