Obserwuj nas na

Skarżysko-Kamienna

“Nowy Manhattan” coraz bliżej ukończenia

Dodano

Trwa budowa “Nowego Manhattanu” w Skarżysku-Kamiennej, czyli hal targowych, które zastąpią dawny, nieprezentujący się zbyt dobrze bazar przy ulicy Sokolej. Już teraz widać znaczny postęp prac budowlanych.

“Nowy Manhattan” zlokalizowany jest w pobliżu dawnego targowiska, ale po drugiej stronie przebudowanej ulicy Leśnej. Hale będą się znajdować w obszarze wyznaczonym ulicami: Leśną, Niepodległości, Bankową i Tysiąclecia.

Na pierwszej działce zlokalizowanej przy alei Niepodległości i ulicach: Bankowej i Leśnej, trwają prace przy budowie Hali nr 1 o powierzchni około 1950 metrów kwadratowych. Hala pomieści od 50 do 60 lokali. Do budynku prowadzić będą trzy wejścia od strony Alei Niepodległości i ulicy Leśnej. Od strony ulicy Bankowej zlokalizowana będzie strefa dostaw. Równoległe trwają prace przy budowie sąsiedniej Hali nr 2 o powierzchni około 909 metrów kwadratowych.

Całkowita powierzchnia zabudowy “Nowego Manhattanu” wyniesie 2895 metrów kwadratowych. Koszt całkowity inwestycji to około 7 milionów złotych. Przedsięwzięcie jest realizowane przez firmę Dom-Bud Mariusz Susło, a zakończenie prac jest planowane na koniec września.

Continue Reading
Reklama

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Copyright © 2020 Spotted: Media