Obserwuj nas na

Skarżysko-Kamienna

Policjanci po służbie zatrzymali pijanego kierowcę w Skarżysku-Kamiennej

Avatar photo

Dodano

W środę po godzinie 18:00 na osiedlu Przydworcowym w Skarżysku-Kamiennej doszło do zatrzymania nietrzeźwego kierowcy. 39-letni mężczyzna, manewrując samochodem marki Kia na parkingu, uderzył w prawidłowo zaparkowanego Opla.

Świadkami zdarzenia byli funkcjonariusze z komisariatów w Daleszycach i Bodzentynie, którzy przebywali w tym miejscu po godzinach służby. Policjanci zauważyli, że kierowca ma problemy z zachowaniem równowagi, dlatego uniemożliwili mu dalszą jazdę i wezwali patrol drogówki. Badanie alkomatem wykazało u 39-latka ponad 2 promile alkoholu w organizmie.

Sprawa trafi do sądu. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości mężczyźnie grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Continue Reading
Reklama

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *