Obserwuj nas na

Skarżysko-Kamienna

Prawie 3 promile za kółkiem. Kielczanka w opałach

Dodano

W sobotni wieczór policjanci skarżyskiej drogówki zatrzymali prawo jazdy 35-letniej mieszkance Kielc. Kobieta jechała oplem kompletnie pijana. W jej organizmie znajdowały się blisko 3 promile alkoholu. Dodatkowo przewoziła autem 15-letnią córkę. Jazdę udaremnił jej inny kierowca, który zawiadomił mundurowych.

W sobotni wieczór dyżurny skarżyski policji otrzymał informację od jednego z kierowców, że trasą S-7 od strony Kielc zygzakiem jedzie opel. Za kierownicą auta siedzi kobieta. Zgłaszający interwencję pojechał za niemieckim samochodem, jednak nie był w stanie go zatrzymać. Kierująca oplem zatrzymała się dopiero na ulicy 1 Maja w Skarżysku-Kamiennej, po czym weszła do sklepu. Wówczas jadący za nią mężczyzna, zatrzymał swój pojazd, podszedł do opla i wyjął ze stacyjki kluczyki. Za chwilę na miejsce przyjechali policjanci. Okazało się, że podejrzenia czujnego kierowcy buły słuszne. W organizmie 35-letniej mieszkanki Kielc znajdowało się blisko 3 promile alkoholu. Dodatkowo wiozła oplem swoją 15-letnią córkę. Nieodpowiedzialnej kielczance pobrano krew do dalszych badań, straciła też prawo jazdy. Wkrótce zapewne odpowie przed sądem.

Za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości ustawodawca przewidział karę nawet 2 lat pozbawienia wolności.

JG / KPP

Continue Reading
Reklama

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Reklama

Copyright © 2022 Spotted: Media