Obserwuj nas na

Skarżysko-Kamienna

Sukces zawodników Skarżyskiego Klubu Sportów Walki „Kyokushin-Karate”

Dodano

Ogromnym sukcesem zakończyli swój start zawodnicy Skarżyskiego Klubu Sportów Walki „Kyokushin-Karate” niedzielę 19 września  na Mistrzostwach Polski w Ełku, które były jednocześnie turniejem kwalifikacyjnym do Mistrzostw Europy. Trzyosobowa reprezentacja SKSW ZABOREK-TEAM zanotowała fantastyczny występ. Bezkonkurencyjny w KUMITE był Igor Rondoś.

W niedzielę 19 września w hali sportowej w Ełku odbywały się Mistrzostwa Polski Shinkyokushinkai kadetów, juniorów i młodzieżowców, które były jednocześnie turniejem kwalifikacyjnym do Mistrzostw Europy, które odbędą się 13-14 listopada 2021 r. w Rumunii.

Zawody rozgrywane były w dwóch konkurencjach: KUMITE (walki) i Kata.

W kategorii kata tym razem Skarżyski Klub Sportów Walki „Kyokushin-Karate” nie brał udziału, jedynie w kategorii kumite.

Klub przywiózł do Skarżyska-Kamiennej trzy medale i kwalifikacje do Mistrzostw Europy.

Jestem dumny z całej mojej ekipy. Dobrze przygotowani taktycznie, technicznie pod każdym względem. Godnie prezentują nasze miasto na terenie całej Polski. Zawsze pokazują hart ducha i nigdy nie zawodzą – mówi trener Zbigniew Zaborski.

Złoty medal w kumite i kwalifikacje na mistrzostwa europy oradea – rumunia 2021 zdobył Igor Rondoś.

Brązowe medale zdobyli:

Julia Domagała
Krystian Żmijewski

Zajęcia w klubie odbywają się codziennie od godziny 17.00 w Zespole Szkół Technicznych ul. Tysiąclecia 22 w Skarżysku-Kamiennej.

Continue Reading
Reklama

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama

Copyright © 2020 Spotted: Media