Obserwuj nas na

Skarżysko-Kamienna

W akcji na drodze wykorzystali drona

Dodano

Skarżyscy policjanci na drodze krajowej K-42 prowadzili w piątek działania pod nazwą „Bezpieczne przejście”. Tym razem mundurowych wsparli koledzy z wojewódzkiej komendy, którzy wykorzystali policyjnego drona.

W piątkowe przedpołudnie funkcjonariusze z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Skarżysku-Kamiennej wraz ze stróżami prawa z Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach przeprowadzili działania pod kryptonimem „Bezpieczne przejście”. Policjanci zwracali szczególną uwagę kierujących pojazdami, którzy swoim niewłaściwym zachowaniem powodują zagrożenie na drodze, zwłaszcza na przejściach dla pieszych i w ich pobliżu. Osoby, które rażąco naruszyły przepisy ruchu drogowego zostały ukarane mandatami. Działania z wykorzystaniem drona będą miały charakter cykliczny.

Apelujemy o bezpieczną jazdę i stosowanie się do przepisów ruchu drogowego. Pamiętajmy o zachowaniu szczególnej ostrożności podczas zbliżania się do przejścia dla pieszych. W przypadku zdarzenia drogowego i kontakcie z pojazdem, pieszy nie ma żadnych szans.

JG / KPP

Continue Reading
Reklama

Dodaj komentarz

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Copyright © 2022 Spotted: Media